Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

Президент МАШО Сергій Ківалов привітав вчителів з професійним святом


«Кажуть, що вчитель – це професія від Бога, інші професії – від вчителя.
Талановитий педагог поєднує у собі – відданість улюбленій справі та неймовірну душевну щедрість, мудрість та розуміння.
Дорогі вчителі! Ви з батьківською турботою ставитеся до кожної дитини, прагнете не лише дати їм знання, а й виховати порядних, гідних громадян нашого суспільства.
Дякуємо вам за кропітку працю та абсолютну самовіддачу. За те, що незважаючи на всі складності воєнного часу, ви впевнено тримаєте освітній фронт – залишаєтеся разом зі своїми учнями і продовжуєте запалювати в їхніх серцях вогонь до пізнання нового. Дистанційно чи з бомбосховищ українські педагоги ставлять собі за мету підготувати грамотне підростаюче покоління.
Я радію, що саме такі професіонали сьогодні працюють у молодій освітній установі – Міжнародній академічній школі Одеса. Ви вдосконалюєте свою майстерність, чудово відчуваєте настрій учнів та знаходите з ними спільну мову.
Вітаю працівників освіти нашої країни з професійним святом! Блискучих перспектив, натхнення на нові трудові подвиги та всім нам мирного неба над головою!», – привітав українських вчителів почесний громадянин міста Одеси та Одеської області президент Міжнародної академічної школи Одеса Сергій Ківалов.