Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

У Міжнародній академічній школі «Одеса» пройшов День відкритих дверей


Всього шість місяців тому поріг Міжнародної академічної школи «Одеса» вперше переступили перші учні. За цей час і школярі, і батьки, встигли переконатися в правильності свого вибору. Популярність школи зростає, і вже в новому навчальному році, згідно із заявками від бажаючих, будуть сформовані нові класи. Зараз ведеться набір дітей з 1-го по 8-й класи, а для того, щоб майбутні учні та їх батьки могли ознайомитися з умовами навчання, в Міжнародній академічній школі «Одеса» був оголошений День відкритих дверей.
Прийшла величезна кількість майбутніх учнів, прийшли батьки, вони хочуть віддати своїх дітей саме в нашу школу, яку ми будували з любов'ю, і вклали душу і в будівництво, і в організацію навчального процесу. Сьогодні у нас є світлі просторі класи, два басейни, шкільне кафе, кіноконцертний хол, храм, чого немає ні в одній школі України. Я пишаюся цим проектом. Батьків цікавило багато питань, але, в першу чергу, були питання, пов'язані з християнською етикою, і це дуже важливо, щоб ми прищеплювали любов до християнства. Ми показуємо, що можна зробити, головне, щоб було бажання, щоб була команда, яка все створює в нашому місті саме місті-герої Одесі.


  - поділився враженнями про зустріч Президент і засновник Міжнародної академічної школи «Одеса» Сергій Ківалов.
Сьогодні наша школа гостинно відчинила свої двері для наших майбутніх учнів і їх батьків. Ми дуже раді показати це незвичайне навчальний заклад, якому немає аналогів в Україні. Наша школа - це не тільки сучасне і дуже красиве архітектурне будівля, школа сильна і своїми педагогами. У нас дуже сильний колектив вчителів, які мають вищу першу категорію і є неодноразові учасники конкурсу «Учитель року». Таких умов, які тут створені за підтримки Президента і засновника школи Сергія Васильовича Ківалова, немає в жодній іншій школі, і яскравим підтвердженням є величезна кількість бажаючих, які вже записалися на наступний навчальний рік.

# Nbsp; - розповідає директор школи Наталя Вернидуб.
На зустріч з керівництвом школи, вчителями прийшли більше сотні сімей - і батьки, і діти. Всім хотілося побачити на власні очі ту саму Школу майбутнього, про яку там багато говорять і пишуть. Навчальний заклад дійсно вражає з першого погляду. Ця будівля неможливо не помітити, проїжджаючи повз, а переступивши поріг навчального закладу, складно повірити, що це дійсно загальноосвітня школа, в якій навчаються діти. Тут всюди задіяні високі технології - і сучасна система безпеки з 240 камерами спостереження, і електронна прохідна з індивідуальними біометричними картками для пропуску. Широкі світлі коридори ведуть в навчальні класи, які теж не схожі на класи в звичайній школі. Просторі приміщення, де є місце і для гри, і для відпочинку, високі стелі, незвичайний яскравий дизайн інтер'єру, нова, ідеально підібрана під зростання учнів меблі, і сучасні інтерактивні дисплеї Smart Board (87 дюймів) - вчитися з якими набагато легше і цікавіше.
Відзначимо, що в Міністерстві науки і освіти України сьогодні тільки пропонують ввести в школах уроки з моралі - «Основи християнської етики», «Біблійна історія та християнська етика», а в Міжнародній академічній школі «Одеса» діти вже вивчають дані дисципліни факультативно, за бажанням . При школі побудовані два храми - преподобного Сергія Радонезького і Іоанна Богослова, де дітям прищеплюють духовні цінності.Ця школа дає дитині унікальну можливість, крім всіх базисних предметів загальноосвітніх, розвиватися і духовно. На кожному уроці з великою радістю хлопці слухають слова про Бога, про історію християнства, про церковні свята, про святих. Ті, хто молодший, малюють на дану тематику уроку, дивляться відеосюжети, слухають викладача - все це різні методики, і ми використовуємо їх для того, щоб діти могли якомога якісніше запам'ятати той чи інший матеріал. Для вихованців школи дійсно і радість, і втіху батькам, бо духовно вихований дитина в нинішній непростий час інформаційного розвитку є дуже великою рідкістю, коли ми можемо наділити своє чадо духовною складовою.

 


- # nbsp;

поділився настоятель храму Іоанна Богослова, заступник директора Сергій Кударенко.
Крім того, особлива увага приділяється вивченню іноземних мов, що повністю виправдовує назву школи як «міжнародної». На сьогодні діти тут вивчають англійську, німецьку, французьку мови і факультативно китайський. А з наступного року в програмі навчання з'явиться іспанську мову і іврит.


 Є дисципліни, яким потрібно приділяти особливу увагу, наприклад, вивчення іноземних мов. Щоб ввести ці дисципліни, ми спеціально шукали викладачів-носіїв мови. Хочу, щоб наші діти вивчали десяток іноземних мов. І арабська, і іврит, вважаю, що ця мова обов'язково потрібно знати в нашому місті. Ми вже підготували спеціальний клас, де будуть вивчати і історію, і культуру. Чим більше діти будуть знати мов, тим легше буде їм в майбутньому і спілкуватися, і будувати кар'єру.

  - вважає Сергій Ківалов.Гордостью школи також є спортивний комплекс, який включає в себе спортивний зал олімпійського формату і два басейни. У школі діти мають можливість займатися всіма видами спорту: футболом, боксом, великим тенісом, волейболом, так само є своя шкільна команда черлідерів. Заняття в басейні входять в обов'язкову шкільну програму.
Наша школа дійсно незвичайна, вона з духовним ухилом, тут є храм, і все обладнано із застосуванням найсучасніших технологій. Шкільна програма побудована так, щоб різноманітно розвивати дитину, допомагати знайти якісь свої сильні сторони, в яких він може вдосконалюватися. Надалі ми плануємо розвивати спортивні гуртки, залучати спортивні секції, федерації, щоб проводити змагання та олімпіади між школами.

  -

  поділився заступник директора Сергій Косьяненко.

При цьому обов'язкове будівництво басейнів при школах передбачено Національною програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», яка зараз перебуває тільки на початковому етапі реалізації. Але в школах, де йдуть новим тенденціям і напрямкам, такі басейни повинні бути вже сьогодні, що і було передбачено спочатку при будівництві Міжнародної академічної школи «Одеса».Ще одним обов'язковим предметом в школі є шахи. Учитель шахів Ренат Хафизов вважає, що це гра, яка офіційно визнана як вид спорту, розкриває потенціал дитини, допомагає виробляти певні психологічні навички і вчить відповідальності.Основна мета занять в шахи - не навчився грати в гру, а просто полюбити сам процес навчання, що ми зараз і робимо. Плюс додатково хочеться розвинути в дітях такий момент як психологічна стійкість до поразок, прибрати певні страхи. Спочатку буває страшно зробити якийсь перший хід, якесь перша дія, тобто хлопці не знають, якою фігурою піти і бояться це зробити. Поступово з'являється і виробляється впевненість зробити перший крок. Також, роблячи якийсь хід, потрібно розуміти, якими будуть подальші дії противника, тобто вміти чітко думати і приймати певні рішення.

  - розповідає Ренат Хафизов.


Крім цього, в школі діє безліч додаткових гуртків та позашкільних занять, і кожна дитина може вибирати різні захоплення на свій смак. Батьки мають можливість залишати дітей в школі на цілий день, будучи впевненими, що вони не будуть тинятися без діла і завжди будуть ситі. Адже при навчальному закладі є своє шкільне кафе, де готують домашні обіди, сніданки і вечері.Мені подобається ця школа, вона дуже простора, тут добрі вчителі, уроки цікаво проходить, особливо з цими смарт-дошками.

  - ділиться враженнями шестикласник Михайло.Мені подобається, як ведуть уроки, як розповідають наші вчителі, особливо подобається урок шахів. Сама школа шалено подобається, вчителі дуже привітні, дуже затишно, і відчуваєш себе як вдома.

  - розповідає шестикласниця Даша.Все класи - малокомплектні, що дає вчителю можливість приділяти увагу кожному своєму учневі. Діти із задоволенням ходять на навчання, і у них навіть не виникає бажання пропускати заняття. Особливо подобається відвідувати школу першокласникам - тут кожен день вони відкривають для себе щось нове.


Найбільше мені подобається предмет «Я досліджую світ», там багато всього цікавого - ми можемо досліджувати організм, різних комах. У нас є інтерактивні дисплеї, там є все, що завгодно, як на планшеті, крім ігор. Ми там малюємо, вчимо різні приклади.
  - # nbsp; поділилася першокласниця Віра.

Після екскурсії по школі для більшості батьків вибір був очевидний - кращого навчального закладу для своєї дитини в цьому місті більше не знайти.

Напевно, це найкраща школа в Одесі, і її навіть не потрібно рекламувати. Просто проїжджаєш повз, і просто «вау!», Тому ми вирішили сюди прийти. # Nbsp; - # nbsp; розповідає Вадим, тато майбутнього первоклассніка.В захваті від побаченого і мама Тетяна. Подобається все - і територія, і чистота, і шкільне кафе, і басейн, і ставлення вчителів, що теж дуже важливо.


Класи обладнані за найсучаснішими технологіями. Немає вже тієї ганчірки з крейдою, як ми вчилися колись. Це дуже важливо, і головне - дитині подобається. Дитячий садок ми вибирали дуже ретельно, щоб не скакати з одного саду в інший, думаю, так само буде і з школою. # Nbsp; - # nbsp; відзначила Татьяна.Мама трьох дітей Олена разом з чоловіком вже давно визначилися з вибором. Двоє молодших дітей зараз ходять на засідання підготовчої групи школи і роблять це з величезним задоволенням.
З перших хвилин занять ми по дітях побачили, наскільки їм це подобається. Вони пам'ятають розклад, самі готують речі і йдуть із задоволенням. А уроки проходять настільки весело, цікаво, грамотно і пізнавально, і в той же час легко і невимушено. При цьому є повага до викладачів плюс правильна підготовка, правильний графік. Я всіма руками за і вся наша сім'я, і ​​я дуже рекомендую цю школу батькам, це дійсно школа номер один, з якою просто потрібно брати приклад. Сергію Васильовичу дійсно потрібно було це почати, тому що ніхто б інший таку школу в Україні такого формату не придумав би. # Nbsp; - зазначила Олена.


Міжнародна академічна школа цілком може конкурувати зі школами європейськими. Тренеру професійного футбольного клубу Артему Рязанцева доводилося вчитися в школах Німеччини і Голландії, тому у нього є, з чим порівнювати.


Сьогодні я тут, тому що мені цікаве життя нашого міста, цікавить все нове, новації, тому ми і прийшли. Я добре знаю Сергія Васильовича, знаю, що він пропонує завжди все дуже гарне, нове, якісне, у нього завжди все на вищому рівні. Мені дуже подобається сама атмосфера, душевна теплота, яку випромінює директор, випромінюють викладачі, думаю, що дітям в цій школі буде дуже комфортно займатися, а найголовніше, що вони йдуть в ногу з часом. # Nbsp; - зазначив Артем Рязанцев.


Є з чим порівнювати і третьокласниці Евеліні. У новій школі, куди вона планує перейти вже в 4-й клас, все набагато краще, ніж в колишньою.


У нас в класі багато дітей, і коли вони всі кричать - це мене дуже дратує. А тут набагато краще. Тепло, красиво, є басейн. Я хотіла б займатися тенісом і вчити іноземні мові. А ще дуже хочу ходити на акторську майстерність. Директор сказала, що тут скоро будуть такі заняття. # Nbsp; - # nbsp; розповідає Евеліна.


Рішення перевести свою дитину в нову школу прийняла і мама Анна. Її дочка Маруся буде вчитися тут в 3-му класі. Про самій школі дізналася від знайомих, які вже перевели сюди своїх дітей.


Складно було не помітити такий грандіозний проект в нашому місті. Ми стежили за будівництвом, і, ось, несподівано і настільки швидко вона з'явилася і стала функціонувати. Як тільки ми зайшли на територію - як ніби потрапили в Європу. Школа вражає відразу своїми розмірами, своїм масштабом. # Nbsp; - зазначила Анна.