Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

В Україні працює освітній чатбот EducationUaBot, створений Міністерством освіти і науки

Для швидкого доступу до актуальних питань та відповідей щодо сфери освіти, в Україні продовжує свою роботу чатбот EducationUaBot.
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що станом на сьогодні авторизовано майже 29 тис. користувачів. Найпопулярнішою категорією є інформація про загальну середню освіту.
Матеріали на платформі постійно оновлюються. Чатбот розпізнає запити українською та англійською мовами, а також доступний у Viber (https://cutt.ly/EducationUaBot).
За допомогою бота можна дізнатися актуальну інформацію про пошук дитячого садочка, школи або коледжу в Україні і за кордоном, знайти необхідні матеріали щодо онлайн-навчання, вакансій, вступної кампанії 2022 року, відновити документи про освіту, а також отримати консультацію від експертів МОН.
Нагадаємо, що освітній чат-бот EducationUaBot був презентований командою Міністерства освіти і науки України за підтримки Швейцарії у партнерстві зі Швейцарсько-українським проектом DECIDE.
 «Незважаючи на жорстоку війну росії в Україні та високий рівень небезпеки учасників освітнього процесу, ми продовжуємо створювати нові шляхи для комунікації та допомоги. Наші головні завдання – збереження здоров'я та життя учнів, студентів, їхніх батьків, вчителів та вчених, а також створення належних умов для роботи, навчання та саморозвитку», – раніше заявив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.