Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

Native Speaker як гарант якості навчання: Міжнародна академічна школа Одеса практикує уроки з носіями мови

Однією з головних вимог сучасного світу є володіння іноземними мовами і насамперед англійською мовою. Удосконалення будь-якої мови – процес досить тривалий. Тому більшість батьків привчають своїх дітей до мов із раннього віку.

У шкільній програмі Міжнародної академічної школи "Одеса" уроки іноземної мови є обов'язковими, починаючи з першого класу. Для учнів вибір широкий – англійська, німецька, французька, іспанська, японська та китайська мови. У новому навчальному році школярі мають можливість спілкуватись із носієм англійської мови. До колективу викладачів британець Грем Джонс влився нещодавно, але вже встиг познайомитися з багатьма вихованцями школи.


Вчитель английскої мови, директор Лондонської мовної школи Грем Джонс: 
– Рівень англійської у учнів справді дуже хороший. Вони мають великий словниковий запас. Але їм потрібно більше розмовної практики, вільного спілкування. Це завжди велика проблема, в тому числі більшість дітей. 
Перед початком уроку Грем розповідає кілька фактів про себе і, ставлячи питання, дізнається більше про своїх учнів. Уроки на обрану тему проходять у формі гри, тому всі діти залучені до процесу і з цікавістю виконують інтерактивні завдання.


Заступник директора з інноваційного розвитку МАШО Юлія Шишацька: 
– Наші учні мають бути готові до вступу не лише до університетів України, а й до закордонних вишів, які забажають. Насамперед ми прагнемо високої якості навчання англійської мови. Але щоб цього досягти, їм необхідний носій мови з правильним британським акцентом. Тому Грім Джонс став для них провідником до здобуття високого рівня англійської мови. Він проводить цікаві інтерактивні уроки, використовує сучасні методики британської системи освіти. Це дозволить нашим дітям надалі успішно вступати до британських вузів, до вузів інших країн. Цей шкільний проект вдалося успішно впровадити завдяки президенту нашої школи Сергію Васильовичу Ківалову. Наш президент академік Ківалов є тією рушійною силою, яка прогресивно веде нашу школу до високих стандартів, завдяки яким ми виправдовуємо свою назву, а наші випускники в майбутньому зможуть прославляти Міжнародну академічну школу Одеса школу на світовій арені.


Спілкуватися з носієм для багатьох учнів – не складне завдання, а скоріше можливість показати свої здібності та зрозуміти, над чим слід старанніше працювати. До того ж така комунікація корисна для отримання навичок сприйняття мови на слух. Навіть за допомогою найпростіших тем викладач визначає рівень володіння мовою учнів та обирає найефективнішу методику навчання.


 – Починаючи з першого класу, я навчаю англійську мову, і мені це дуже подобається,–  розповіла учениця 7-го класу Міжнародної академічної школи «Одеса»   – Ми отримуємо безцінний досвід і в майбутньому зможемо вільно спілкуватися англійською з людьми різних національностей на різних континентах, адже англійська давно стала міжнародною мовою спілкування. Це допомагає нам розвиватися, впізнавати мову в поглибленому форматі.


Уявіть: ви народилися та виросли в іншій країні, прожили там тривалий час, а потім вирішили з якоїсь причини приїхати до України та викладати рідну мову. Ви знаєте всі його особливості та нюанси та передаєте їх своїм учням. Так сталося із Гремом. Він і сам переконаний, що отримані знання від «перших вуст» стають величезною перевагою в навчанні. Тому, коли отримав запрошення і дізнався про школу майбутнього, у нього не було жодних вагань.


Вчитель англійської мови, директор Лондонської мовної школи Грем Джонс:

– Про цю школу я дізнався, будучи співробітником London school of English. Ми співпрацюємо із Міжнародною академічною школою «Одеса». Тут купують для навчання наші книги. Так я зустрівся із директором МАШО.


Директор Міжнародної академічної школи «Одеса» Наталія Вернидуб розповіла:

– Грім Джонс є представником видавничого дому Пірсон, з яким ми співпрацюємо тривалий час. Підручники, які ми використовуємо на наших уроках, – це продукція цього видавничого дому. Ми познайомилися, Грім запропонував нам свої послуги. Ми організували для нього екскурсію школою. Наші вчителі складали у нього іспити. Так почалося наше співробітництво.


 Перед початком навчання у Міжнародній академічній школі «Одеса» кожен учень проходить тестування з англійської мови. Це робиться не лише для того, щоб визначити рівень знань, а й для більш ефективної програми навчання. А цього року школярі, починаючи з третього класу, мають можливість пройти курс «Big science» («Велика наука») для вивчення термінології в різних галузях.


 Заступник директора з інноваційного розвитку МАШО Юлія Шишацька:

– Крім англійської, ми приділяємо увагу й іншим мовам: французькій, німецькій, іспанській, японській, китайській. Цього року у нас вперше стартувала японська мова. Інтерес дітей до вивчення японської для нас стало великим відкриттям. І хоча сьогодні лідирує китайська мова, ми намагаємося всебічно розвивати наших дітей, у тому числі надавати їм можливість знати якомога більше мов.


До речі, цього року для вивчення японської мови до Міжнародної академічної школи «Одеса» запрошено її носія. Тепер хлопці із задоволенням спілкуються зі своїми вчителями на різні життєві та побутові теми. Подібний курс англійської та інших мов може стати альтернативою заняттям з репетиторами та неоціненним досвідом, який допоможе легко пізнавати глобальний світ.