Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

У Міжнародній академічній школі Одеса пролунав перший дзвоник

У День знань у Міжнародній академічній школі «Одеса» знову пролунав перший дзвінок. Двері школи відкрилися для учнів різних класів, але особливо урочистим став цей день для тих, хто вперше переступив поріг навчального закладу. На лінійку прийшли майже триста учнів, серед них чотири нових перших класи.
Кількість учнів, які поповнили ряди Міжнародної академічної школи «Одеса» свідчить про її популярність серед одеситів. І це результат великої роботи щодо вдосконалення навчального процесу.


 Міжнародна академічна школа Одеса пропрацювала вже рік, і я бачу, що одесити добре сприймають нашу школу, а знаєте чому - тому що вона побудована з любов'ю, тому що ми не спрощуємо навчальний процес. Сьогодні справжнє свято для батьків та учнів. Я пишаюся проєктом, який ми змогли реалізувати,

  - зазначив президент Міжнародної академічної школи «Одеса» Сергій Ківалов.

Аналогів Міжнародній академічній школі дійсно немає в Україні. Ми багато подорожуємо, і знаєте, по матеріально-технічному оснащенню спортивного комплексу аналогів немає ніде. У школі відкрився чудовий виставковий кіноконцертний зал , який оснащений за останнім словом техніки. Ще я, як мама, хочу сказати, що такого рівня харчування, як в Міжнародній академічній школі «Одеса», немає абсолютно ніде. Ваша дитина буде здоровою і ситою. Система безпеки бездоганна. Транспортна розв'язка зручна. У школи є два чудові автобуси, які допоможуть дитині дістатися до школи з будь-якого кінця міста. Я не знаю такої іншої людини, як Сергій Васильович, який би створив, я підкреслюю, створив - не очолив, не переформатував, - а створив стільки навчальних закладів вищого рівня, середньо-технічного рівня, і ось ще й школу. І це все створюється з нуля, будується з нуля і, я думаю, що в цьому присутні талант і Боже благословення,

- поділилася Заслужена юристка України Тетяна Ківалова.
 Найвищої думки про школу, в якій сьогодні пощастило вчитися маленьким одеситам, дотримуються і інші гості свята. Директорка Міжнародної академічної школи «Одеса» Наталія Вернидуб зазначила, що у школу в новому навчальному році прийшло багато нових учнів.


 Будь-яке свято пов'язане з дітьми, завжди дуже зворушливе, завжди дуже важливе для кожної родини, який би вік не був у дитини, ведемо ми його в 1 клас або в 11. Завжди вся сім'я присутня під час такого заходу і ми дуже раді, що сьогодні стільки нових діток у нашій школі. Цього року наша школа прийняла в три рази більше дітей і тепер у нас близько 300 учнів з 1 по 8 клас,

- сказала Наталія Вернидуб.
Цього року в три рази більше дітей буде навчатися у нашій школі і знаєте, безпеку в нашій школі організовано на найвищому рівні. Понад 260 камер, які встановлені на території школи, система контролю дітей, плюс налагоджена система оповіщення для наших батьків. Все це робилося з великою любов'ю, з увагою, тому що діти - найголовніше для нас. Сергій Васильович Ківалов, президент нашої школи, приділив велику увагу розвитку цієї школи, створення такої інфраструктури і звичайно ж якості освіти. І сьогодні наше головне завдання, мета нашої школи - підтримувати якість освіти і, звичайно, її тільки покращувати,

– доповнила заступниця директорки Міжнародної академічної школи «Одеса» Юлія Шишацька.Першокласників, їхніх батьків, дідусів і бабусь, і всіх, хто продовжить цього року навчання в академічній школі «Одеса» вітав засновник і президент школи, Почесний громадянин Одеси і Одеської області, академік Сергій Васильович Ківалов.


–Любі першокласники, учні, я дуже радий вас бачити тут, ви всі так урочисто виглядаєте, і це зрозуміло - адже сьогодні справжнє свято. Я вас вітаю з цим святом, у вас попереду багато днів навчання і пізнання світу. Я вітаю батьків, дідусів, бабусь, всіх, хто прийшов сьогодні на це свято! Ми постаралися і створили для вас особливу школу, аналогів якої немає в Україні. Ваші діти отримають повний обсяг знань, необхідний для того, щоб бути успішним у цьому світі, і для цього у нас є все, що потрібно - унікальна інфраструктура, висококваліфіковані викладачі, комфортні класи, сучасне обладнання. Ви знаєте, напевно, що в нашій програмі навчання введені такі обов'язкові предмети, як шахи, плавання. Я переконався, що діти, які вчаться грати шахи, вони по-іншому мислять, дивляться на світ, їм легше вчитися. Наші учні також обов'язково займаються плаванням - і для цього у нас є два прекрасні басейни, для молодших школярів та старших. У школі вивчатимуть основи фінансової грамотності - а це, я вважаю, необхідно в сучасному світі. Зовсім нещодавно ми отримали і два шкільні автобуси, чекали два з половиною місяця, і ось вони, тепер тут! Продумана нами і система безпеки, ми протестували 260 камер безпеки і можемо бути впевнені в їхній роботі. Це дуже важливо, адже батьки зможуть бачити на своїх телефонах, коли дитина зайшла в школу, коли вона з неї вийшла і не хвилюватися щодо її безпеки. Ми подумали про все, і хочу сказати ще раз - ви правильно зробили, що привели своїх дітей саме в нашу школу. Ми дамо їм весь комплекс знань, який необхідний, і це стосується не тільки навчальних предметів. Важливим аспектом є і те, як людина ставиться до світу, його духовність. Так, сьогодні Церква відокремлена від держави, але духовне виховання, ми вважаємо, дуже важливим. Ви бачите, що у нас цьому теж приділена належна увага. Я вас вітаю, бажаю вам наполегливості в осягненні наук, фізичного здоров'я, духовного зростання. Благополуччя вашим родинам, успіхів у навчанні, добрих друзів! З Днем знань!

 - звернувся до учнів, їхніх рідних і гостей свята Сергій Ківалов.

Його підтримав заступник директора Міжнародної академічної школи «Одеса» по духовно-виховній роботі, настоятель храму Іоанна Богослова отець Сергій.
Я вітаю вас сьогодні зі святом! Це важливий крок у вашому житті, і я хочу нагадати вам, що розуміння Бога - важлива риса людини. Тут, на території школи, є два храми, є правильний підхід до основ виховання духовної людини. Звичайно, прикладом для учнів є їхні батьки і педагоги. Але є приклад вищий, і про це потрібно пам'ятати. Всі ми знаємо, що дерево, посаджене в землю правильно, виростатиме прямим і красивим. Я бажаю вам, щоб на вашому шляху були правильні приклади, щоб у ваших серцях процвітали любов, повага до старших і віра. Святий Іоанн Кронштадтський сказав - не може бути дитини, якої не можна навчити всьому. У нас завжди можна зайти в храм і отримати благословення на свою працю, це також можуть зробити і батьки. Я вам бажаю допомоги Божої у всіх ваших справах і турботах в новому навчальному році. Ще раз зі святом! - сказав отець Сергій.

До, схвильованих урочистою обстановкою учнів, звернулася голова громадської організації «Одеська обласна рада світу» Таміла Афанасьєва. Вона ще раз нагадала, що аналогів Міжнародній академічній школі Одеса на сьогодні в країні немає.

 – Для мене честь, що я беру участь у святі саме в цій школі. Це радість, що в Одесі є тепер школа, яку Сергій Васильович Ківалов задумав давно і зміг здійснити свою ідею в повному обсязі. Подібного рівня школи в країні немає, але ж на шляху було стільки перешкод. У складний час вона будувалася, але її відкрили, незважаючи ні на що. Я бажаю вам процвітання, успіху і учням, і викладачам! Зі святом і щасливої ​​дороги!

– сказала Таміла Афанасьєва.


 Голова П'ятого апеляційного адміністративного суду Олександр Джабурія підкреслив, що батьки, які привели сьогодні в школу своїх дітей, ретельно обмірковували своє рішення, зважували аргументи «за» і «проти». Вибір припав саме на Міжнародну академічну школу «Одеса», і в цьому немає випадковості.


Приймаючи рішення, куди відправити своїх дітей вчитися, ми розглянули всі варіанти, обдумали всі аргументи. І повинен вам сказати відкрито - альтернативи цій школі ми не знайшли. Її в нашій країні просто не існує. Це висока оцінка, але це і висока відповідальність. Ми впевнені, що викладачі покажуть високий рівень майстерності, а нашим дітям буде навчатися і комфортно, і цікаво. З початком навчального року!

- привітав Олександр Джабурія учнів, педагогів і всіх, хто буде займатися з дітьми протягом навчального року.
Генеральний директор Медичного будинку Odrex Тигран Арутюнян зізнався, що тут сьогодні він просто дідусь і дуже хвилюється - його онук йде в перший клас.

Звичайно, ми привели його вчитися сюди, інакше і бути не могло, адже Міжнародна академічна школа «Одеса» - одна з кращих в Європі і по обладнанню для навчального процесу, і за рівнем викладацького складу. Я щасливий, що мій онук буде тут навчатися і впевнений, що він отримає першокласну освіту,

– підкреслив Тигран Арутюнян.
 

Батьки ділилися своєю думкою про школу і були одностайні в тому, що кращої школи для своїх дітей їм не знайти.

– У мене кілька подруг віддали своїх дітей сюди у старші класи. Ну що можу сказати: діти біжать сюди. І я зовсім не кривлю душею. Навчальний процес побудований так, що дитина не втомлюється, дитині цікаво,

- ділиться мама першокласника Ілона Теловенко.


Тут все про що ми мріяли, і мови, і всі предмети, басейн, тобто все, що потрібно. Я думаю це школа майбутнього і коли я дізналася про цю школу, це була радість для нас, тому що донечці сподобалося. Вона прийшла подивилася, поговорила з вчителями і їй дуже сподобалося,

- згодна з нею мама першокласниці Ольга Люй.


 Але не тільки насичена програма навчання, а й духовна складова важлива для дітей. І вона є в Міжнародній академічній школі «Одеса».

Скажу про те, що для православних людей важливо - на території школи два храми. У жодній школі, ні в одному навчальному закладі немає двох храмів. Я вам хочу сказати, є діти і іншого віросповідання, але релігія різна, а Бог єдиний. Релігія, яка об'єднує нашу країну, наше місто, наш світ, вона у кожного в душі, і Бог в душі. Тому я думаю, що якщо дитина буде знати основи віросповідання, то це буде тільки плюс для неї. Я хотіла б усіх дітей, всіх вчителів привітати з днем ​​знань. Прекрасно, що у нас є таке свято, що всі діти сьогодні йдуть в школу, побажати успіхів і Божого благословення всім-всім, а першокласникам особливо,

- підкреслила Заслужена юристка України Тетяна Ківалова.
 

Це не просто школа, це школа з духовністю. Тут є два храми, який освятив Блаженніший митрополит Онуфрій і для нас це велика честь, що за останні роки, під час кризи, воєнних подій, які відбуваються в країні, школа стоїть міцно. Тут надано для дітей весь спектр: і басейн, і спортзал, і сучасний кіноконцертний зал. І це все в комплексі буде моделювати правильну особистість майбутнього українця,

- поділилася голова громадської організації «Обласна Рада світу» Таміла Афанасьєва.


Символічно, що школа побудована на місці родинної церкви Григорія Маразлі - відомого мецената, філантропа, міського голови.


Почнемо з самого початку. В Афінах Афанасій закінчив школу Маразлі, яка знаходитися на Маразліївській вулиці, так, як і у нас. Той самий Маразлі. І ми дуже цінуємо сім'ю Маразлі, за те що вона зробила і для грецького народу. І причина, по якій ми привели своїх дітей до цієї школи. По-перше, це гідність. Це дуже гідна школа, організація. Доброзичлива атмосфера, яку ми відчуваємо і ми бачимо,  школа дійсно намагається дати дуже високий рівень знань,

- розповідають Тетяна Федоліна і Афанасій Пергелес, батьки учнів школи, греки за національністю.

  

Важливо і те, що в школі передбачена спеціальна програма для дітей з особливими потребами. Для них створені зручні пандуси, ліфти, спеціальні стоянки.


У мене дитина з особливостями розвитку, вона на візку, і ця школа єдина, яка нам підходить з усіх, тому що є все, що нам потрібно. Є пандуси, спеціальна стоянка, ліфт. Все безбар'єрно, так, як треба. На жаль, у нас в місті таких аналогів немає, і ми раді, що ми обрали цю школу, - каже мама першокласниці Катерина Безродня.


Дуже багато приділяють в школі уваги вдосконаленню освітнього процесу. Так, цього року в навчальний план включена, так звана, «СТЕМ-освіта». Це освітня модель на стику різних напрямків в науці і технологіях. Учні середньої школи і старшокласники можуть вибрати, яким предметам вони віддадуть перевагу: хіміко-біологічним, економіко-математичним, юридичним чи іноземним мовам.

І ми вперше вводимо, крім англійської, німецької, французької, іспанської, арабської, китайської - японську мову. Ми запросили викладача-філолога з Японії, який буде читати лекції і проводити семінарські заняття в Міжнародному гуманітарному університеті і, звичайно, в нашій школі. Це найважливіше і для нас головне

- дати хороші знання нашим дітям, - зазначив президент Міжнародної академічної школи "Одеса" Сергій Ківалов.


Безумовно, таке нововведення дуже важливе для батьків і має чимале значення при виборі школи.
 – Для дітей цього віку набагато простіше вивчати мови, і тут серйозних підхід, тому я довірила свою дитину надійним рукам, і я впевнена, що все буде відмінно,

- вважає мама першокласниці Олександра Потолщук.


Першокласники хвилюються і діляться один з одним своїми очікуваннями від школи і першого уроку.

 - Я радію і хочу навчитися розмовляти англійською мовою, - каже першокласниця Ада Рильська.


 Старші хлопці раді зустрічі з однокласниками.


Літо пройшло чудово, та за школою я сумувала. Особливо за тим, як ми всі дружили, було весело в школі, так хотілося повернутися, тому що багато друзів, багато спілкування,

- посміхається учениця 7-го класу Дарина Зозуля.


Свято вдалося. Свято прикрасили виступи як професійних артистів, так і майбутніх і нинішніх школярів.
 Нарешті пролунав перший дзвінок. Новий навчальний рік в Міжнародній академічній школі «Одеса» розпочався.
 
Нагадаємо, що освітній комплекс, творцем і натхненником якого є Сергій Ківалов, будувався майже 10 років. Школа була відкрита рік тому. Широкі світлі коридори ведуть в навчальні класи. Це великі приміщення з високими стелями, яскравим дизайном інтер'єру, новими, ідеально підібраними для учнів, меблями, сучасними інтерактивними дисплеями Smart Board на 87 дюймів.

Міжнародна академічна школа «Одеса» це - 22 тисячі квадратних метрів, на яких розмістилися навчальні корпуси з класами, обладнані за останнім словом техніки. Це не тільки кабінети з інтерактивними дисплеями і навчальні класи, а ще й універсальний спортивний комплекс для дітей молодшого та старшого віку, басейни, шкільне кафе.

Спортивна інфраструктура школи відповідає найвищим сучасним вимогам. Учні школи можуть займатися футболом, волейболом, баскетболом, тенісом, боксом. При цьому заняття шахами і плаванням включені в обов'язкову шкільну програму і є безкоштовними. У школі функціонує два басейни, малий басейн призначений для дітей молодших класів, басейн олімпійського зразка - для учнів старшого віку.
Загальношкільна програма, позашкільні заняття, спортивна освіта і духовний розвиток - все направлено на вдосконалення знань і духовний розвиток дітей. У структурі школи є два храми - Іоанна Богослова і Сергія Радонезького. Архітектура витримана в візантійському стилі. Школярів початкових класів знайомлять з історією релігії. Тут стандартні уроки перетворюються на цікаве пізнання духовного світу. Предмет «Основи християнської етики» діти вивчають факультативно, за бажанням батьків.

Сьогодні Міжнародна академічна школа «Одеса» - це гордість нашого міста, аналогів якій немає в Україні і Європі. За нетривалий термін своєї роботи школа вже отримала визнання і високі оцінки з боку міністерства освіти і науки України, а також профільної парламентської комісії. Гостями установи встигли побувати Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник Міністра з питань шкільної та дошкільної освіти Віра Рогова, глава підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти Юлія Гришина, а також керівник консультативної ради з питань розвитку шкільної освіти при Президентові України Сергій Колебошин. Всі почесні гості належно оцінили  можливості Міжнародної академічної школи "Одеса".