Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

Сергій Ківалов привітав одеситів зі святом Хрещення Господнього

Сергій Ківалов привітав одеситів зі святом Хрещення Господнього

«Різдвяні святки, які тривають з 7 по 19 січня, завершуються сьогодні одним з найбільш великих і важливих Православних свят Хрещенням Господнім або, як його ще називають, Богоявленням.

Православний світ відзначає його протягом багатьох століть. В основі свята - євангельська історія події земного життя Ісуса Христа - хрещення Сина Божого Іоанном Предтечею (Хрестителем) в водах річки Йордан. Традиційно напередодні ввечері 18 січня освячується вода в храмах, а вранці 19 січня священнослужителі освячують водойми, проводячи молебень і обряд водосвяття. Вважається, що вода на Водохреща отримує чудотворні цілющі властивості.

Я бажаю вам в цей святий день миру в домі і світу душі, любові і щастя, здоров'я, радості! Нехай він принесе вам достаток і удачу, зміцнить ваш дух, вселить надію, додасть сил на шляху до поставлених цілей.

Нехай з вами буде завжди Боже благословення! І нехай Господь допомагає вам у кожному благій справі і береже вас від будь-яких нещасть!

Дорогі одесити, зі святом Хрещення Господнього! »

- привітав православних віруючих Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, Президент Міжнародної академічної школи «Одеса» Сергій Ківалов.