Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

У Міжнародній академічній школі «Одеса» діє сучасна система безпеки


Відкрита зовсім недавно Міжнародна академічна школа «Одеса» в черговий раз підтверджує свій статус Школи майбутнього. Передові технології тут застосовуються не тільки для освоєння нових знань і створення комфортних умов для навчання, але також і для забезпечення безпеки учнів і персоналу навчального закладу. Адже саме це питання для батьків був одним з найголовніших при вступі дітей до школи.
Крім поста охорони, тут передбачені спеціальні карти для входу - вони є у кожного учня і співробітника.


Це спеціальна безконтактна картка, яка прикладається до зчитувального пристрою на вході в навчальний корпус. Батькам при цьому відразу приходить спеціальне повідомлення, яке показує, що дитина прийшла в школу або покинув її. У день батьки можуть отримувати до двадцяти таких повідомлень, і, таким чином, знати про всі переміщення своєї дитини. # Nbsp; 


— розповідає директор Міжнародної академічної школи «Одеса» Наталія Вернидуб. Для системи біометричної ідентифікації було придбано найсучасніше обладнання кращого світового виробника ZKTeco. Завдяки картками можна також контролювати дотримання правил адаптивного карантину.
За допомогою цієї системи ми також стежимо за карантинними обмеженнями. Тобто, відстежується кількість людей, які знаходяться в даний момент в тому чи іншому приміщенні. У разі перевищення норми, вхід блокується, і наступний людина просто не зможе зайти в приміщення.


— розповідає заступник директора з питань комп'ютеризації та інформатизації Євгеній Вівчар.


У кожної карти є свій рівень доступу: учень, викладач, співробітник школи. Але в разі пожежної тривоги передбачено автоматичне відкривання всіх приміщень для оперативної евакуації. Пожежна безпека в школі також забезпечена на вищому рівні. З розрахунку площі навчального закладу придбано необхідну кількість вогнегасників, які знаходяться на кожному поверсі. Також проведена сучасна система протипожежної безпеки, яка дозволяє оперативно реагувати в разі тривоги.


Школа також обладнана 240 відеокамерами нічного бачення з функцією виявлення осіб, так що чужа людина пройти не зможе. Камери встановлені по всьому периметру, в кожному коридорі, в кожному класі. Огляд охоплює всі приміщення, без так званих «глухих зон».


— розповідає Євгеній Вівчар.


Інформація з відеокамер виводиться на охоронний пост і спеціальну диспетчерську, де можна одночасно спостерігати за всім, що відбувається в школі. Такі запобіжні заходи виявилися дуже до речі в період так званих «лжемінірованій», які потрясли одеські шкільні та дошкільні установи на початку цього року.Після подій, які відбулися своєму недавно, коли були заміновані навчальні заклади, # nbsp; Сергій Васильович Ківалов особисто провів нараду з педагогами школи і поставив питання безпеки дітей на перше місце.

 

— - додала Наталія Вернидуб.В Міжнародної академічної школи «Одеса» впевнені - для отримання якісних знань діти повинні бути забезпечені самими комфортними умовами. Саме тому кожного питання тут ставляться особливо ретельно і детально, тим більше, коли мова йде про безпеку.