Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

Сергій Ківалов привітав одеситів з 76-ю річницею Великої Перемоги

«Є вічні істини. Є непорушні сімейні цінності. Є пам'ять, яка передається з покоління в покоління. І ми відповідальні за те, щоб зберігати цю пам'ять. Пам'ять про тих, хто віддав життя за наше сьогодні. 9 Травня ми відзначаємо 76-ту річницю Перемоги над нацизмом і закінчення Великої Вітчизняної війни.


Через цей час майже не залишилося в живих учасників війни, які ціною величезних жертв врятували нашу землю від фашизму, врятували Європу від жахливого зла.
Але збереглося світло вдячної пам'яті про тих, хто боровся з ворогом на фронті, працював у тилу, страждав і гинув у фашистських концтаборах, звільняв міста і села від коричневої чуми.

Ми, народжені вже після війни і, на щастя, не дізналися її жахів, в повній мірі усвідомлюємо всю велич безприкладного подвигу наших героїв. Пам'ятаймо, якою ціною дісталася Перемога, і черпаймо силу в героїзмі наших предків! Це ті моральні орієнтири, які повинні об'єднувати наше суспільство, за якими треба жити і вірити, що ніхто не забутий і ніщо не забуте.


Ми захистили свято Великої Перемоги і не допустимо того, щоб героїчний подвиг радянських солдатів був відданий забуттю.

Нехай же над нами завжди буде тільки мирне небо, а наші діти і внуки ніколи не почують несамовитого виття сирен і гулу бомбардувальників, які наближаються. Нехай більше ніколи в наш спільний дім не прийде смерть в страшному військовому обличчі!
Миру, щастя, добра і процвітання вам, дорогі одесити!

З великим святом! З Днем Перемоги!",

- привітав співгромадян з Днем Великої Перемоги почесний громадянин Одеси і Одеської області Сергій Ківалов.