Новини Міжнародної академічної школи "Одеса"

Міжнародну академічну школу Одеса відвідалі учасники Всеукраїнського літературного конкурсу «Українська мова - мова єднання».

Міжнародну академічну школу «Одеса» відвідали учасники Всеукраїнського літературного конкурсу «Українська мова - мова єднання». Півсотні журналістів, поетів і громадських діячів з різних куточків України завітали в цю Школу майбутнього, щоб побачити, в яких умовах навчаються діти XXI століття.


Президент Міжнародної академічної школи «Одеса», Сергій Ківалов розповів:

«Напередодні нового навчального року Міжнародна академічна школа відчинила двері для журналістів, які приїхали з усієї України. Це пов'язано з тридцятиріччям Незалежності України. Це пов'язано з Днем нашого міста. І знаєте, вони були здивовані тим, що побачили. Ми побудували Школу майбутнього. Зробили її - щоб Україна, щоб Одеса могли пишатися тим, що є люди, які можуть створити, є люди, які можуть профінансувати, є люди, які можуть з проєкту реалізувати її безпосередньо в такий храм науки, в храм освіти. Я пишаюся, що у нас сильна команда. І я пишаюся, що ми змогли спільними зусиллями побудувати цю школу. Це дуже важливо".


 Крім екскурсії по навчальному закладу, відбулося урочисте гасіння поштової марки, на якій зображена Міжнародна академічна школа Одеса. Тираж марки обмежений: їх випущено всього близько тисячі. Президент МАШ Одеса Сергій Ківалов розповів, що для колективу навчального закладу це велика честь - адже не кожна школа і навіть університет можуть так відзначитися: «Для нас це подія, що сьогодні ми до 30-річчя Незалежності маємо честь і можливість брати участь в гасінні марки. Ось «Укрпошта» випустила такі марки, а на марках - зображення нашої школи, Школи майбутнього. Знаєте, це має історичне значення. Це має величезне значення, тому що наша школа вперше потрапила до реєстру кращих об'єктів нашої країни.
Я пишаюся, що ми живемо в Україні. Я пишаюся, що ми робимо все для того, щоб прикрасити нашу країну, наше місто. Я пишаюся, що сьогодні у нас - хороша молода команда, яка працює в школі. І ми сьогодні збільшили кількість учнів, і збільшили кількість співробітників нашої школи в два рази».

Директор Одеської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Дрозд в інтерв'ю сказав:

Для мене велика честь тут бути присутнім. Для того щоб популяризувати цю школу і відзначити 30-річчя України, ми випустили спеціальну марку в красивому дизайні, на якому зображено школу. Після того як ми її сьогодні погасили разом з Сергієм Васильовичем, ця марка надійшла в обіг. І Сергій Васильович тепер уже може на свій розсуд або кращим студентам цю марку давати - тому, що вона обмежена тиражем, - або запускати для колекціонерів».Журналісти, які відвідали Міжнародну академічну школу Одеса на власні очі переконалися, що вона - хороший приклад для вітчизняних закладів освіти. Адже саме тут діти всебічно розвиваються. Крім класичних дисциплін, учні також відвідують обов'язкові тренування в шкільному басейні олімпійського розміру, а також вивчають кілька іноземних мов одночасно.

Захоплення побаченим висловив глава Одеського обласного відділення Національної спілки журналістів України Юрій Работін:

«Ви знаєте, ті навчальні заклади, які є на просторах України, ті професійні кадри, які працюють сьогодні, говорять про це. Є юридична школа, є академічна школа, є журналістська школа і фахівці працюють. Значить, є майбутнє, є перспектива. Дійсно, тут вісім іноземних мов: у батьків є вибір. Тому, що, знаєте, мова сприймається з дитинства і це головне, що у них є вибір. Батьків це приваблює, тому що тут є іспанська, китайська, німецька, англійська, українська, російська мови і навіть японську мову вчитимуть. Це великий внесок в розвиток нашої освіти. Тому, що все зроблено за новітніми технологіями. Це захоплює. Думаю, у дітей буде можливість вивчати декілька, навіть вісім, іноземних мов. Навчатися з розумінням того, що ми потрібні Україні і щоб ми залишалися тут, а не виїжджали за кордон ».


Гості відзначили також багатофункціональність школи. Після закінчення уроків життя в школі триває і вражає різноманітністю. Міжнародна академічна школа - це якісна та доступна освіта. Високо оцінила побачене член Національної спілки журналістів України Надія Косяк:

«Я в такій школі вперше, хоча знаю, де ще подібна школа в Україні є. Зрозуміло, дуже приємно, що для дітей все зроблено з великою любов'ю, на дуже високому сучасному рівні (інформаційному і технічному). Дуже приємно, що з любов'ю все це робилося. Заходиш лише у двір - і вже уявляєш, що ти потрапив ніби в якийсь рай. Хочеться, щоб у нас в Україні в кожному місті були такі школи - не в кількості однієї, а багато ».

Приємними враженнями від екскурсії по МАШ Одеса поділився керівник громадської організації Сергій Кучинський:


«Сьогодні ми з гостьовим візитом у Сергія Васильовича Ківалова в його новій школі. Дуже багато позитиву, дуже багато емоцій. Школа, дійсно, за останнім словом техніки оснащена і зроблена: якісний ремонт, якісні парти. Все - просто супер, дуже гідно. Це гідно - для наших дітей, підростаючого покоління. Тому, що наші діти сьогодні, прийшовши в таку школу, думаю, будуть вбирати все те, що їм тут розповідають вчителі. Тим більше що тут ми спостерігали інтерактивну дошку: там, де програмне забезпечення дозволяє вивчати шкільні предмети більш комфортно».

Школа Одеса відповідає всім вимогам президентських програм. Просторий спортивний комплекс, великий і малий басейни олімпійського розміру, а також інтерактивні дошки в кожному класі - все це вже є тут, поки в державних школах тільки починають облаштовувати.

Випередження в оснащенні Школи майбутнього зазначила член Національної спілки журналістів України Леся Любарська:«Хотілося б, щоб було більше таких людей, як Сергій Ківалов. Щоб все-таки держава теж думала, як думають про це приватні особи, бізнесмени. Якщо вони інвестували кошти сюди, значить, це добре, це треба вітати. Хотілося, щоб дійсно наша влада думала більше про дітей, робила такі диво-школи, чудо-басейни, чудо-оздоровчі комплекси для діток. Нам дуже все сподобалося ».

Адміністрація школи планує і надалі всіляко розвивати заклад. Попереду - новий навчальний рік і нові учні, нові виклики та нові незабутні враження