Оставьте свой номер телефона и мы Вам перезвоним!
или Вы можете связаться с нами сами:
+380503345555

Духовний развиток
в Міжнародній академічній школі Одеса

Міжнародна академічна школа Одеса, що є загальноосвітньою, що має всі необхідні навчальні дисципліни, має важливу відмінність. Місто отримало образцове навчальне навчання, орієнтоване на духовне виховання дітей. Духовне начало - в основі самої школи, бо освітній комплекс розміщений на місці сімейної церкви Григорія Маразлі, міського голови, відомого мецената та громадського діяча Одеси, який багато зробив для розвитку культури та просвітування нашого міста.

При школі знаходяться два православних храми - Іоанна Богослова та Сергія Радонежського, духовні покровителі навчаючої молоді. Храми, спеціально побудовані в двох архітектурних стилях: нижній храм, в честь Іоанна Богослова, побудована в ранневизантийской традиції, хронологічно близькій до апостольських часів, а верхній - в честь рекомендованого Сергії Радонезького - в академічному стилі, для того, щоб дитяче виробництво умело побачити і створити красоту в її різноманітних проявах.
При бажанні школярі можуть відвідувати факультативи і слухати лекції з історії релігій, вивчати християнську етику. Духовні знання дуже важливі для підрастаючого покоління. Вони спроможні сприяти вихованню в таких важливих якості дітей, як сострадання, доброта, любов до ближнього, самопожертвування.

9 жовтня, в День пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Блаженнейший митрополит Київський та всія України Онуфрій спеціально прибув в Одесу, щоб освятити новий храм Іоанна Богослова в Міжнародній академічній школі Одеса, і сам навчальний заклад на загальній площі 22 тис. кв. м. Для православних одеситів ця подія стала по істині сущим святом, адже у православних християн ні одна справа не починається без благословлення Божого. Це особливо важливо, якщо мова йде про школу, в якій закладено фундамент особистості.

При храмах працює воскресна школа для маленьких одеситів. Записуватися може кожен бажаючий по номеру телефону - 798-95-24..
Залишились запитання?
Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо
Наші партнери