Оставьте свой номер телефона и мы Вам перезвоним!
или Вы можете связаться с нами сами:
+380503345555

Спортивний комплекс

Міжнародна школа спорту

Міжнародна школа спорту - це реалізований проект спорткомплексу європейського рівня, який зведено на території Міжнародної академічної школи «Одеса».

На базі школи об'єднані всі основні напрямки спорту на 3х поверхах площею понад 4000 кв.м.
На першому поверсі розміщений комплекс, що складається з двох басейнів, один 25 метрів і п'яти доріжок, а другий для наших найменших відвідувачів, від народження до моменту, коли діти вже можуть самі впевнено триматися на воді.

Тут Ви можете плавати самостійно або під керівництвом професійних інструкторів нашого спорткомплексу. У басейні проводяться групові та персональні тренування для дорослих і дітей.

Система очищення води проходить трирівневу фільтрацію і очищення, а сама вода в басейні з найглибшої в нашому місті артезіанської свердловини, що надає м'якість і високу якість води.
При будівництві спорткомплексу впроваджувалися найбільш інноваційні технології, і велика увага була приділена в першу чергу безпеки і здоров'ю наших відвідувачів.

На другому поверсі знаходиться фітнес зал, який включає в себе три зони для заняття різними видами спорту, починаючи від таких активних видів як TRX і бокс, до занять йогою і відновної фізіотерапією.На третьому поверсі спорткомплексу розташований спортзал з необхідними сертифікатами підлогового покриття для проведення міжнародних турнірів з міні футболу, баскетболу, гандболу, волейболу та тенісу.
Також в спортзалі та басейні є трибуни для уболівальників і глядачів, з зручними кріслами для відвідування змагань своїх улюблених команд або спортсменів.
Контакти
Міжнародна школа спорту
Наші партнери