Оставьте свой номер телефона и мы Вам перезвоним!
или Вы можете связаться с нами сами:
+380503345555

Кіноконцертний зал l Актовий зал

Міжнародна академічна школа Одеса

Кіноконцертний зал Міжнародної академічної школи Одеса – абсолютно новий майданчик для творчих заходів у одеській Аркадії.
У школі докладено максимум зусиль для розвитку талантів кожної дитини. Для цього використовуються найсучасніші технології, цікаві методики, досвідчені вчителі, комфортабельні умови навчання та забезпечена максимальна безпека. Концертний зал — важлива складова цієї концепції, що дозволяє розвинути творчі таланти дітей та дати їм можливість якісної самопрезентації та проведення заходів державного рівня та масштабу.

У залі використано найсучасніше обладнання та технології. Зал акустично був спроектований Acoustic Group Ukraine, а технічні розрахунки, інсталяцію та налаштування здійснювали інженери компанії Лайтек, яка також стала і постачальником кращих технічних рішень. Зал розрахований на 807 місць (667 основний зал, 140 балкон).
Звукове обладнання
Досить велика зала з балконом, вимагала якісної та продуктивної системи з гарним покриттям, щоб задовольнити будь-які жанрові запити не лише для дитячої творчості, а й дорослих концертів із зірковими артистами, які також не виключені. Преміальна серія активної акустики VIO від dBTechnologies відмінно підійшла за своїми характеристиками, вкладаючись у розумний бюджет.

Портальні масиви - на середньоформатних двосмугових топах VIO L210. Сабвуфери VIO S218 було запропоновано розмістити в ніші центром сцени, яку спочатку заклали в проект саме для цих цілей.

Як центральний канал - використана акустика dBTechnologies IG3T, що доповнює основну систему і покращує покриття фронтальної зони партера.

Для покращення розбірливості під балконами, стали в нагоді dBTechnologies DVX D8 HP. Сценічний моніторинг спирається на коаксіальні монітори dBTechnologies FMX 15.

Також ми поставили радіосистеми Shure QLXD та BLX серій, що якісно та надійно покриває усі базові потреби залу, плюс парк шнурових мікрофонів Shure.
Склад звукового обладнання
Світлове обладнання
Високоякісне світло від ProLux повністю відповідало поставленим завданням, тому більшість приладів саме цієї марки. У комплект увійшли як яскраві HOTBEAM 280, так і заливні голови K10 плюс популярні Matrix Bar 6.

Враховуючи специфіку залу та необхідність театральних постановок, не можна було обійтися без білих прожекторів із лінзами Френеля Pro Lux LED Fresnel 200A, а також RGBW прожекторів: Pro Lux LED PC 200A RGBW та заливних Free Color COB200 RGBW.

Який концертний зал без димових ефектів? Цю функцію взяли на себе 2 шт. Pro Lux Tour Hazer.

Керується світловий комплект пультом MA Lighting International MA3 commang wing. Як лебідки, задіяні 13 штук Pro Lux M-HOIST 1000.
Склад світлового обладнання
Схема залу
Контакти
Кіноконцертний зал l Актовий зал
Наші партнери
Всі права захищені © 2019-2023
Міжнародна академічна школа Одеса I МАШО
Політика конфіденційності
Публічна оферта