Оставьте свой номер телефона и мы Вам перезвоним!
или Вы можете связаться с нами сами:
+380503345555

Спортивний комплекс

Міжнародна школа спорту

Міжнародна школа спорту - це реалізований проект спорткомплексу європейського рівня, який зведено на території Міжнародної академічної школи «Одеса».

На базі школи об'єднані всі основні напрямки спорту на 3х поверхах площею понад 4000 кв.м.
На першому поверсі розміщений комплекс, що складається з двох басейнів, один 25 метрів і п'яти доріжок, а другий для наших найменших відвідувачів, від народження до моменту, коли діти вже можуть впевнено триматися на воді.

Тут Ви можете плавати самостійно або під керівництвом професійних інструкторів нашого спорткомплексу. У басейні проводяться групові та персональні тренування для дорослих і дітей.

Система очищення води проходить трирівневу фільтрацію і очищення, а вода в басейні з найглибшої в нашому місті артезіанської свердловини, що надає м'якість і високу якість води.
При будівництві спорткомплексу впроваджувалися найбільш інноваційні технології, і велика увага була приділена в першу чергу безпеці і здоров'ю наших відвідувачів.

На другому поверсі знаходиться зал для функціонального тренінгу. Займаючись у нас, Ви зможете опанувати навички боксу у будь-якому віці, зміцнити опорно-руховий апарат та серцево-судинну систему.На третьому поверсі спорткомплексу розташований спортзал з необхідними сертифікатами підлогового покриття для проведення міжнародних турнірів з мініфутболу, баскетболу, гандболу, волейболу та тенісу.
Також в спортзалі та басейні є трибуни для уболівальників і глядачів, з зручними кріслами для відвідування змагань своїх улюблених команд або спортсменів.
Контакти
Міжнародна школа спорту
Наші партнери
Всі права захищені © 2019-2022
Міжнародна академічна школа Одеса I МАШО
Політика конфіденційності
Публічна оферта