День відкритих дверей
Міжнародна академічна школа Одеса
21 квітня / вул. Академічна, 30, Одеса
16:00–18:00

Про нас

Головна місія і завдання нашої школи - привити дитині любов до процесу навчання, до пізнання. Величезна швидкість змін у всіх сферах діяльності людини робить це вміння безцінним. Сьогоднішнім дітям доведеться вчитися протягом усього життя, щоб бути успішними.

Забезпечити всі необхідні умови для всебічного розвитку маленької особистості. Тільки таким чином можна розвинути креативність мислення, навчити дитину з'єднувати звичайні поняття незвичайним способом.

Розвинути всі необхідні компетенції, які затребувані в сучасному суспільстві: комунікабельність, вміння працювати в команді, відкритість, критичне і логічне мислення, вміння чути і слухати, чудове знання іноземних мов.

Інновації в нашій школі

Наша школа розробила власний підхід і методику, щоб допомогти дітям почати освіту в особливій атмосфері і розвинути свої здібності.
Навчальний процес із застосуванням інноваційних технологій: всі класи вже оснащені інтерактивними дисплеями Smart board (87 дюймів діагональ).Вся шкільна документація ведеться в електронній формі: щоденники, розклади, позначки, зауваження.
Педагогічний колектив був сформований згідно всіх вимог і стандартів шкільного навчання. Знання, вміння, а також досвід роботи з дітьми вчителів задають високу планку якості освіти нашої школи.
Наша школа орієнтується на невеликі класи по кількості дітей, тому в нашій школі кожна дитина отримує максимум часу вчителя.
Школа дає базову освіту, а також дозволяє учням за бажанням записуватися на факультативи та гуртки. Наприклад, одні з найпопулярніших секцій - вивчення іноземних мов, шахи, плавання, теніс, бокс.
Школа обладнана 240 відеокамерами нічного бачення з функцією виявлення осіб (FULL HD). Використовується найбільший в світі виробник біометричного устаткування ZKTeco для систем контролю доступу та обліку з системою оповіщення батькам. У кожної дитини є персональна безконтактна картка.
Їжа в нашій школі не тільки корисна, але і дуже смачна. Наше кафе - улюблене місце всіх учнів, де вони можуть зустрітися з друзями і просто поговорити за чашкою чаю чи склянкою соку. Наше меню розробляє лікар-дієтолог з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.
Школа обладнана новітнім триповерховим спорткомплексом:

- 2 басейни;
- спортивний зал;
- стадіон;
- тренажерний зал.
У школі знаходиться храм Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, освячений 9 жовтня Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. При бажанні школярі можуть відвідувати факультативи і слухати лекції з історії релігії, вивчати християнську етику.
Малокомплектні класи
Тепер не потрібно турбуватися про безпеку вашої дитини по шляху в школу або знаходити час, щоб проводити його до шкільного порогу! Безпечний автобус тепер з вами. Шкільний автобус MASHO School - це засіб, який вирішить ваші проблеми!
Кіноконцертний зал
Програма Дня відкритих дверей
1. Знайомство з Президентом школи Сергієм Васильовичем Ківаловим, адміністрацією та вчителями школи
2. Огляд навчальних класів
3. Екскурсія по спортивному комплексу МАШО (басейн, спортзал, фітнес-зал, стадіон)
4. Відвідання кафе-ресторану – улюбленого місця наших школярів
5. Знайомство із системою безпеки школи
6. Зустріч з вашим майбутнім класним керівником, а також відповіді на запитання батьків
Як зареєструватися на
День відкритих дверей?
Заповніть форму нижче і ми зв'яжемось з Вами
Залишились запитання?
Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо